Zoznamka združujúca prevažne zadaných jedincov 30+,
ktorí hľadajú únik od domáceho stereotypu.

Registrácia a odosielanie správ:
Zadarmo
Celkový počet registrácií:
47370
Online užívatelia:
92
Dnes v chat miestnostiach:
18

Nie sme klasickú sex zoznamkou

Absencia fingovanie správ

Ak Vám do pošty dorazí správa typu: "Ahoj, nechcel by si si porozprávať?", Tak si môžete byť istí, že sa jedná o správu od skutočnej ženy. Fingovanie správ považujeme za nemorálne, nemusíte sa teda obávať, že by sme mali tím operátorov, ktorí celý deň len sedí za PC a fingují správy. Takýto tím skutočne nemáme a nikdy mať nebudeme :) Praktiku fingovanie správ odsudzujeme a tak ju samozrejme ani nepraktizujeme (pozri Všeobecné podmienky).

Špecifická pravidlá pre fotografie

Uloženie profilové fotografie samozrejme podmienkou nie je, ak si ju však užívateľ uloží, tak na ňu musí byť vidieť jeho telo (napr. v spodnom prádle) a zároveň nesmie byť vidieť jeho tvár. Touto podmienkou sme sa snažili o to, aby sme našim používateľom zaistili anonymitu a súčasne aby sme zaistili dostatočné množstvo profilov, ktoré budú obsahovať to, čo návštevníkov zoznamky zaujíma najviac - telá ich prípadných náprotivkov. S touto podmienkou sa kĺby pravidlo, že fotografie nesmie byť pornografické. Skutočne sme nechceli dopadnúť tak, že čo profil, to fotografie stoporeného penisu alebo roztiahla vagíny. Nie nie. Toto nechceme vidieť ani my a tušíme, že ani vy :)

Absencia ponuky/dopytu erotických služieb

Portál MileneckyVztah.sk je určený výhradne len pre užívateľov, ktorí hľadajú buď milenecký vzťah alebo úlet na jednu noc. V prípade, že sa na zoznamku zaregistruje užívateľ, ktorý ponúka alebo dopytuje sex za peniaze, bude jeho profil bezodkladne zmazaný. Uvažovali sme o zavedení sekcie "Platený sex", avšak po úvahe sme došli k záveru, že by tento krok vrhol na MileneckyVztah.sk zlé svetlo a zoznamka by sa tak zaradila medzi mnohé ďalšie zoznamky, na ktorých sa nedá normálne zoznámiť, bez toho by človek nemal plnú "šrajtofli" a to nechceme :)

Vyhľadávanie užívateľov podľa 21 tajných vášní

Každý človek má svoje tajné sny a vášne. Kto hovorí, že nie, tak klame :) Niekomu v manželstve chýba ráznejšie až agresívne zaobchádzanie, nájdu sa však aj takí, ktorým naopak chýbajú nežné dotyky a pohladenie ak na tele, tak aj na duši. Niektorí muži napríklad hľadajú sex s vyvinutejší slečnou, naproti tomu niektoré ženy zase hľadajú sex so svalovcom. Sexuálnej túžby a vášne registrovaných užívateľov sú rôzne. Na MileneckyVztah.sk sme sa snažili tieto prirodzené ľudské túžby vziať do úvahy, preto má každý užívateľ možnosť vo svojom profile určiť na koľko percent sa mu tá či ona praktika pozdáva. Potom už nie je nič jednoduchšie, než si cez funkciu: "Podrobnejšie vyhľadávanie" vyhľadať užívateľa, ktorý má rovnaké alebo dosť podobné túžby ako Vy a pokúsiť sa s ním zoznámiť :)

Vyhľadávanie užívateľov, ktorí hľadajú úlet na dnes večer

Na MileneckyVztah.sk nájdete dve hlavné skupiny užívateľov. Najpočetnejšou skupinou sú ľudia, ktorí hľadajú diskrétny milenecký vzťah, čiže diskrétny vzťah, vďaka ktorému by si dvaja zadaní jedinci (zadanost nie je podmienkou registrácie) v rádoch niekoľkých schôdzok dopriali to, čo im vo vzťahu chýba. Ďalšie nemálo početnou skupinou sú ľudia, ktorí hľadajú len chvíľkové vzplanutie s niekým neznámym, ktoré bude trvať len jednu noc. Za týmto účelom sme na MileneckyVztah.sk zaviedli funkciu: "Dopyt úletu na dnešný večer", ktorá je v prostredí slovenských sex zoznamiek úplne ojedinelú ... nateraz :) Funkcia je účinná a jej princíp veľmi jednoduchý. Potom, čo sa užívateľ na zoznamke prihlási, naň "vybafne" vyskakovacie okno s otázkou, či si dnes večer v rozmedzí 20:00 - 02:00 praje zažiť úlet s niekým neznámym. Keď odpovie "áno", tak sa odkaz na jeho profil uloží do zoznamu ostatných užívateľov, ktorí tiež ako on hľadajú úlet na daný večer. Teraz bude buď vyčkávať, až sa mu nejaký používateľ ozve alebo si zobrazí užívateľov, ktorí si rovnako ako on zadali dopyt na úlet. Pre toto zobrazenie stačí, aby užívateľ vo svojom profile klikol na "Zobraziť zoznam používateľov, ktorí hľadajú úlet na dnes večer". V prípade, že sa mu nejaký užívateľ zapáči, môže sa mu bezplatne ozvať skrze odkaz. Ak to nevyjde daný večer, môže si užívateľ vložiť dopyt ktorýkoľvek iný deň.