Zoznamka združujúca prevažne zadaných jedincov 30+,
ktorí hľadajú únik od domáceho stereotypu.

Registrácia a odosielanie správ:
Zadarmo
Celkový počet registrácií:
14463
Online užívatelia:
28
Dnes v chat miestnostiach:
20

Nedávno registrované dámy

predchádzajúci 1 2 3 4 9 17 25 33 ďalšie

Mesto: Benská Štiavnica
Vek: 41 let
Výška: 165 cm
Váha: 54 kg

Mám záujem o zoznámenie sa s inteligentným ženatým mužom (42 a viac), ktorý hľadá to, čo mu je doma upierané,ale rozvod nie je pre neho riešením a ktorý dokáže moju diskrétnosť patrične ohodnotiť.

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Žilina
Vek: 38 let
Výška: 166 cm
Váha: kg

Hladam milenca,priatela ktory ma obcas unesie zo stereotypu.mal by si byt spolocensky,komunikativny,zmysel pre humor a rozmaznavat ma ked to bude mozne.nemusis byt don chuan..ani ja niesom modelka..

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Bratislava
Vek: 23 let
Výška: 170 cm
Váha: kg

Hľadám niekoho, kto by chcel zažiť nezáväzný úlet. Komu tak isto chýba tá vášeň a vzrušenie, ktorá sa z dlhodobých vzťahov zvykne vytrácať.

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Nitra
Vek: 46 let
Výška: 165 cm
Váha: 59 kg

Hľadám diskrétneho kamaráta na milovanie ,voľný spoločný čas. Gentleman, ktorý vie ako sa správať k žene,vášnivý ,vtipný.Som rozvedená a vyhovuje mi tento stav.Hľadám chlapa,nezadaného,ktorý sa cíti sám,nepotrebuje striedať partnerky a nepotrebuje nikoho vlastniť.Verím,že sa tu taký chlap nájde.?

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám
predchádzajúci 1 2 3 4 9 17 25 33 ďalšie

Nedávno registrovaní muži

Dámy s fotografiou

Mesto: Bratislava
Vek: 53 let
Výška: 160 cm
Váha: 60 kg

Hľadám dobre vyzerajúceho, inteligentného, športový typ, bez nadváhy, starajuceho sa o svoj zovňajšok ale aj intelekt. Obojstanné sympatie nevyhnutné.

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Pezinok
Vek: 45 let
Výška: 172 cm
Váha: kg

Som inteligentná, charizmatická, vyzretá, ľudská, prirodzene autoritatívna, sebestačná, vyrovnaná ale i vášnivá žena schopná diskusie a kompromisu. Presne viem, čo nechcem, ale aj čo si zaslúžim. Milujem teplé ponožky a pyžamá, varenie a smiech. Zn.: Nikoho nehľadám, len sa chválim ;-*

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Košice
Vek: 39 let
Výška: 168 cm
Váha: 58 kg

Hladam muza, ktory je sympaticky, so zmyslom pre humor, samozrejme musi velmi dobre vyzerat, s dobrym vkusom na zabavu a milenecky vztah. Ziadne predsudky. Som rozvedena, no nemam zaujem o dlhodoby vážny vztah viacmenej tuzim mat s velmi sympatickou a dobre vyzerajucou osobou milenecky vztah.

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Muži s fotografiou

predchádzajúci 1 2 3 4 6 10 15 19 ďalšie

Mesto: Žilina
Vek: 39 let
Výška: 176 cm
Váha: 78 kg

Nie som osamely stary chren, ktory sa vydava za vymakaneho sportovca, neplatim zenam za sex a nemam ani Porsche. Som len (ne)obycajny muz, co hlada nehu a (ne)obycajnu zenu. Nevies o nejakej? ;-)

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Bratislava
Vek: 23 let
Výška: 178 cm
Váha: 74 kg

sklamany vztahmi a vseobecne touto dobou som sa rozhodol ze sa uz nechcem s nikym viazat a radsej spoznam niekoho s kym mozem ist na vino a uzit si vecer. Hladam niekoho kto to vidi tiez tak, ma nesplnene tuzby a pamatat vek je len cislo

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Bratislava
Vek: 29 let
Výška: 175 cm
Váha: 78 kg

Zdravím, hľadám nejakú sympatickú osôbku vo veku 19-30 r. na občasné, no po sympatiach kľudne aj pravidelné milenecké stretnutia cca raz za mesiac poprípade nejakú včernú šteklivú konverzáciu alebo príjemnú masáž :) . Ak si taktiež zanedbávaná tak ako ja, kľudne sa ozvi :) Veľmi výnimočné je možnosť aj úlet na jednu noc po kratšej konverzácii

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Trenčín
Vek: 33 let
Výška: 176 cm
Váha: 95 kg

Ahojte, som sympatický, veselý a úprimný muž, hľadajúci nehu, romantiku a zároveň neskrotnu vášeň. Touto cestou hľadám sympatickú milenku na trávenie pekných voľných chvíľ. Budeš to práve ty?

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Galanta
Vek: 27 let
Výška: 181 cm
Váha: kg

Som mladý muž, ktorý aktívne športuje, buduje kariéru a hľadá ženu,pre ktorú môže spraviť svet vášnivejším, dokonalejším a zmyselnejším. Či už nežnou romantikou, alebo vášnivým a surovým sexom - ideálne kombinácia.

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Dubnica nad Váhom
Vek: 32 let
Výška: 180 cm
Váha: 68 kg

Hľadám úplne normálu ženu, s ktorou by nám bolo fajn. Samozrejme, nemusí ísť iba o milostné záležitosti, mohli by sme spolu podniknúť rôzne príjemné aj zábavné aktivity. Som otvorený všetkým formám stretnutí. Som mladý muž, ktorý mal dlhoročný vzťah, no teraz som ostal sám a rád by som si spríjemnil čas. Robím vytrvalostné športy, som chudý, myslím, že aj môj výzor je celkom v poriadku. Myslím, že budem aj dobrý partner do rozhovoru. Mám dosť záľub, prírodu, knihy, psa, výlety, hudbu, koncerty...

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Bratislava
Vek: 25 let
Výška: 185 cm
Váha: 80 kg

Ahoj, mám 25, snažím sa mať stále dobrú náladu a mám rád aktívny životný štýl. Hľadám milú ženu s ktorou si budeme môcť užiť spoločne strávený čas

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám

Mesto: Prešov
Vek: 25 let
Výška: 185 cm
Váha: kg

Čaute baby, hľadám to, čo hľadáte aj vy, diskrétny milenecký vzťah, pri ktorom by si sa nemusela pretvarovať a hanbiť. Ženy neberiem ako hračky preto sa pri mne nemusíš obávať zlého zaobchádzania alebo pod, práve naopak. ˇ Čo sa teba týka, mala by si byť štíhlejšej postavy, komunikatívna, vášniva a musíš mať niečo do seba. Ak by som ťa náhodou neoslovil, oslov ty mna nikdy nevieš čo z toho može byť

Profil + sexuálne praktiky, ktoré hľadám
predchádzajúci 1 2 3 4 6 10 15 19 ďalšie

Hľadajú stáleho milenca

Dnes prihlásení: 295 Zobraziť dámy Zobraziť mužov

Hľadajú diskrétny úlet

Dnes prihlásení: 29 Zobrazit dámy Zobrazit mužov

Úlet na dnešný večer

Úlet na dnes večer (20:00 - 02:00)

Keď kliknete na "zobraziť", tak uvidíte užívateľov, ktorí si počas dnešného dňa zadali dopyt na úlet na dnes večer, tzn., že si dnes večer, ideálne v rozmedzí 20:00-02:00 želajú zažiť diskrétny, vzrušujúcí úlet s niekým neznámym a odpútať sa tak od domáceho stereotypu. V prípade, že sa Vám niektorý používateľ zapáči, môžete sa dotyčnému ozvať správou. Pokiaľ budú sympatie vzájomné, môžete sa rýchlo dohodnúť na schôdzke :)

Úlet na dnešný večer medzi 20:00 - 02:00 hľadá: 16 ( zobraziť )

Príbeh, ktorý môžete dnes večer zažiť aj Vy, ak si zadáte dopyt do 20:00

Peter a Hanka sú svedomití, pracovití ľudia, ktorí sa po väčšinu dňa snaží, aby sa ich rodiny mali dobre a nič im nechýbalo. Svoje rodiny milujú a partnerov si úprimne váži. Obaja vnímajú neveru ako niečo nemorálneho, ale predsa len im ich vnútorný hlas deň za dňom čoraz urputnejšie našepkáva, aby dali priechod svojim túžbam a zažili to, po čom už dlhšiu dobu túži. Hanin manžel je chudší postavy, preto na Hanku často doliehajú chúťky na nejakého silnejšie stavaného muža, ktorý by sa nebál ju poriadne "capnúť". Agresívnejší sex by uvítal aj Peter, ktorý má doma "nežné bezvetrie". Jedného dňa to Petrovi nedá a tak si v priebehu pracovného dňa, okolo 10:20 zadáva dopyt na úlet na dnes večer. Okolo 16:15 si Hanka zo zvedavosti prezerá profily mužov, ktorí hľadajú úlet na dnes večer. Svojim dobre stavaným mužským telom ju zaujme práve Peter. Prebúdza sa v nej prirodzená hanblivosť, ale rovnako jej to nedá a Petrovi napíše správu. Krátka konverzácie sa obom páčila natoľko, že Peter pozval Hanku na schôdzku a rezervoval hotelovú izbu. Zišli sa v 20:30 a strávili spolu vzrušujúci úlet plný prirodzene ráznejšieho sexu, po ktorom vo skrytu duše mnoho a mnoho dní tajne túžili ...

Špecifické pravidlá pre fotografie

1. Podmienka: Fotografie tela bez tváre

Drvivá väčšina registrovaných užívateľov si pri voľbe vhodného proťajšku vyberá podľa toho, ako sa im páči postava toho druhého. Zároveň si z pochopiteľných dôvodov väčšina užívateľov praje zostať v anonymite, a preto si väčšinou fotografiu neuloží žiadnu :( Snažili sme sa tieto dva aspekty vziať do úvahy, načo sme zaviedli pravidlo, že ak si užívateľ chce uložiť fotografiu (nie je podmienkou), tak na ňu musí byť užívateľovo telo a zároveň nesmie byť vidieť jeho tvár. Ak v PC máte vhodnú fotku, avšak s Vašou tvárou, môžete si jednoducho cez windowsovský program "Skicár" označiť plochu s Vašou tvárou a následne ju vyrezať.

2. Podmienka: Fotografie NESMIE BYŤ PORNOGRAFICKÁ

Všetci dobre vieme, ako vyzerá penis alebo vagína :) Myslíme si, že fotografie odhaľujúce intímne partie sú nevhodné, pretože mnohokrát to na užívateľov, najmä nežnejšieho pohlavia pôsobí skôr odpudivo, než príťažlivo. Z toho dôvodu je zakázané ukladanie fotografií s odhalenými pohlavnými orgánmi. Ženské prsia k videniu byť môžu :)

Chat miestnosti pre užívateľov z každého kraja

Pre koho je určený MileneckyVztah.sk

Portál MileneckyVztah.sk je určený prevažne pre ženy a mužov starších 30-tich rokov (nie je podmienkou), ktorí sú v manželskom alebo partnerskom vzťahu už relatívne dlho, svoj vzťah síce pokladajú za dobrý a ich život napĺňajúci, ale z hľadiska intímne stránky na sebe pociťujú, že majú občas nutkanie zažívať príjemné chvíľky s niekým iným. Niektorí používatelia preferujú dlhodobý milenecký vzťah, početná skupina užívateľov však dáva prednosť diskrétnemu dobrodružstvu trvajúci len jednu noc.

Našou snahou je, aby na MileneckyVztah.sk boli zaregistrovaní iba takí jedinci, ktorí hľadajú milenecký vzťah alebo sex bez odplaty. Ak sa na stránky zaregistruje človek ponúkajúce alebo dopytujúci sex za peniaze, bude jeho profil okamžite zmazaný. Na MileneckyVztah.cz teda nájdete iba také osoby, ktoré rovnako ako Vy hľadajú buď sexuálne dobrodružstvo na jednu noc alebo dlhodobejšie milenecký vzťah.

Pár slov o MileneckyVztah.sk a prevádzkovateľoch

Ahoj, tu Štěpánka a Martin :)

Sme partneri a zároveň prevádzkovatelia stránok MileneckyVztah.sk, ktoré sme založili po nadobudnutí dojmu, že na Slovensku chýba seriózna erotická zoznamka, na ktorej by sa združovali prevažne zadaní ľudia, ktorí hľadajú "únik od domáceho stereotypu". Smutnou pravdou bohužiaľ je, že na väčšine sex zoznamiek sa združujú prevažne jedinci hľadajúci sex za odplatu. Občas sa objaví nejaká sex zoznamka, ktorá sa síce tvári, že je na nej plno žien, ktoré hľadajú milenca alebo "kamaráta na sex", väčšinou však ide o stránky, ktoré majú sídlo kdesi v ticho moria, neplatí dane a o nejaké snahe o spokojnosť registrovaných užívateľov sa veľmi hovoriť nedá :( Sme pôvodom z Českej republiky, kde sme založili rovnaký projekt www.MileneckyVztah.cz, ktorý mnohým ľuďom pomohol nájsť "oslobodenie od domáceho stereotypu", preto sme sa rozhodli expandovať aj na Slovensko, kde situácia v oblasti erotických zoznamiek tiež nie je najlepšia :( Niekto si môže hovoriť: "No áno, chcú nahrabať čo najviac peňazí." Nikomu tento názor neberieme, pravdou však je, že nás k tomuto kroku "núti" skôr dobrý pocit z rozširovania podnikania, teda služieb, s ktorými sú ľudia spokojní :) Vytvorili sme teda MileneckyVztah.sk v snahe združovať normálnych, slušných jedincov, ktorí väčšinou sú v manželskom alebo partnerskom vzťahu, ale občas mávajú pocit, že im chýba určité, hovorme tomu "dobrodružstvo" :)

Sami, svojimi skromnými silami sa aktívne snažíme stránky propagovať a krok za krokom rozširovať základňu registrovaných užívateľov, ktorí hľadajú buď milenecký vzťah alebo večerné povyrážanie. Niektoré zoznamky erotického charakteru využívajú e-mailing alebo fingovanie odkazov. Pochopiteľne aj my chceme mať z prevádzky stránok zisk, však odmietame nemorálne praktiky, preto si naši klienti môžu byť istí, že k týmto praktikám u nás nikdy dochádzať nebude. Bohužiaľ dnešná doba je taká, že sa podľa nás až príliš hľadí na vzhľad, čo má za následok, že niektorým užívateľom môže nájdenie vhodného proťajšku trvať trochu dlhšie. Keďže si sme tohto faktu vedomí, stanovili sme, že V.I.P. členstvo bude časovo neobmedzené. Každý užívateľ tak bude mať mnoho času na to, aby našiel to, prečo sme MileneckyVztah.sk založili, a to, aby väčšina užívateľov príjemný milenecký vzťah našla. Ďalšou výhodou neobmedzeného V.I.P. členstva je to, že si môžete kedykoľvek uznáte za vhodné vložiť dopyt na "úlet na dnes večer". Pokiaľ na nás budete mať akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Uznávame, že on-line nie sme stále, pretože zoznamka nevykazuje takých výnosov, aby sme si mohli dovoliť venovať sa zoznamke na plný úväzok, ale do pár hodín Vám celkom iste odpovieme :) Veľmi Vám ďakujeme za návštevu našej zoznamky a prajeme Vám úspešné nájdenie vhodného proťajšku.

MileneckyVztah.sk pravidelne prispieva organizácii Plamienok

Pomáhame, aby život nevyliečiteľne chorých a smútiacich detí bol radostnejší.
www.plamienok.sk

Každý človek má samozrejme svoje vlastné problémy a trápenia, s ktorými sa počas svojho života stretáva, väčšinou sa teda ani príliš nezaoberá tým, ako si žijú ostatní, kým sa jemu alebo niekomu z jeho blízkych nepiplete do cesty nejaká tragická udalosť. Na rovinu uznávame, že my dvaja tiež nepatríme medzi jedincov, ktorí by takmer všetok svoj voľný čas a zároveň všetky "voľné" finančné prostriedky venovali neziskovým organizáciám, pretože tak ako väčšina ľudí aj my máme svoje problémy a tiež nie práve neobmedzený rozpočet :) Napriek tomu však súcitíme s rodičmi, ktorých deti majú vďaka genetickej vade vážne zdravotné komplikácie alebo sa vďaka úrazu stanú invalidný :( My, zdraví ľudia, si zrejme len ťažko dokážeme predstaviť, čím všetkým si títo ľudia musia prejsť. Smútok, žiaľ, skepsa, to všetko s veľkou pravdepodobnosťou podporené aj finančnými problémami, pretože sa rodičia v mnohých prípadoch nedočkajú pomoci od svojej zdravotnej poisťovne. Vedomie, že nezriedka nastávajú situácie, kedy si riadne žijúci občania celý život poctivo hradí zdravotné poistenie a následne keď sa im alebo ich deťom niečo stane, tak je podpora zo strany zdravotných poisťovní žalostná, nás skutočne naštvalo a prinútilo k tomu, aby sme aj my čiastočne podľa svojich finančných možností týmto ľuďom prispeli. V Českej republike už dlhšiu dobu prispievame Nadácii Agel. Pre Slovensko sme hľadali rovnako zameranú nadáciu, ktorá zmysluplne využíva finančné prostriedky a pomáha potrebným. Po zvažovaní sme sa rozhodli pre organizáciu Plamienok, pretože na nás pôsobila ako najdôveryhodnejší a najefektívnejší.